A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

Koło Naukowe Finansów i Controllingu • Sympozjum naukowo-integracyjne | Blog

Sympozjum naukowo-integracyjne | Blog

W tym roku po raz kolejny odwiedziliśmy Murzasichle. Była to już nasza trzecia wizyta w ośrodku "u Zbójnika". Nasze sympozjum naukowo-integracyjne odbyło się w dniach 4-6 grudnia 2016r. Grafik naszego wyjazdu jak zwykle był napięty. 
Mieliśmy możliwość wysłuchania prelekcji bardzo interesujących postaci ze świata biznesu.

Naszym gośćmi byli :

- Arkadiusz Faliszewski Dyrektor Operacyjny Eurocash S.A. który przekazał nam wiedzę o tym jak  zarządzać podległym regionem kilkuset sklepów, zarządzać Kadrą Menadżerską w regionie, budować wizerunek Firmy w nowym regionie, osiągać założone cele, realizować plany zadaniowe Firmy, zwiększać udziału w rynku, realizować  założony budżet i nie zwariować przy tylu odpowiedzialnych zadaniach

- Piotr Szczepka opowiedział nam o Six Sigmie i historii jej wdrażania.W metodzie six sigma przyjmuje się, że defekty w procesach występują z pewnym prawdopodobieństwem, które można opisać rozkładami statystycznymi. Celem biznesowym na poziomie six sigma jest zatem zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia defektów do 3,4 (trzech i czterech dziesiątych) defektu na milion okazji. W ten sposób podejście six sigma może prowadzić do zwiększenia powtarzalności procesów (stabilności).

- Wojciech Mróz  Phinance S.A. Doradca finansowy z 7 letnim stażem, menager kilkuosobowego zespołu, specjalista w dziedzinie projektowania indywidualnych planów finansowych. Jeden z najskuteczniejszych ekspertów kredytowych w południowej Polsce. Od 6 lat rozwija własną działalność gospodarczą. Dzieli się praktyczną wiedzą prowadząc szkolenia z zakresu planowania finansowego, ubezpieczeń, kredytów,lokowania kapitału i inwestycji długoterminowych. Wspólpracuje z Naszym Kołem od bardzo dawna.
Wierzymy, że wiedza zdobyta podczas prelekcji i szkoleń zaaowocuje lepszym startem w przyszłość zawodową. Pragniemy jeszcze raz podziękować za poświęcony dla Nas czas!

Oprócz prelekcji i szkoleń mieliśmy czas na hulanki i swawole w karczmie oraz gry integracyjne. Wszyscy nowi członkowie Naszego Koła obecni na wyjeździe mieli możliwość poznania się ze sobą, dzięki czemu nasza współpraca będzie łatwiejsza.

Dziękujemy
Panu Bartoszowi Kaczmarczykowi Prezesowi Grupy Kapitałowej Loyd oraz założycielowi holdingu Polski HR (dawniej Polski Holding Rekrutacyjny) za wsparcie finansowe naszego sympozjum naukowo-integracyjnego
Pani Magdalenie Morawiec firma AON za zorganizowanie dla uczestników sympozjum fanstastycznych gadżetów.
Firmie Redbull za dodanie nam skrzydeł po imprezie integracyjnej za pomocą darmowych napojów dla uczestników.
Uczestnikom wyjazdu za wyborną zabawę i świetną atmosferę.
 
Pozdrawiamy! 
comments powered by Disqus
Partnerzy