A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

Koło Naukowe Finansów i Controllingu • Witajcie po wakacjach! | Blog

Witajcie po wakacjach! | Blog

Skoro rozpoczął się nowy rok akademicki, oznacza to, że praca naszego koła rusza pełną parą! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ten rok.
 W skład nowego Zarządu wchodzą:

Joanna Czereba - pełniąca funkcję Prezesa
Joanna Kiesz - będąca jej zastępcą
Michał Szeląg - skarbnik koła


W dniu 9 listopada 2015r. w wyniku rekrutacji członkami naszego koła zostało wiele ambitnych i zaangażowanych osób. Obecnie w kole działa 48 członków. W tym roku nasze działania będą się koncentrowały na kontynuacji i rozwoju dotychczasowych projektów. Jeśli jeszcze nie interesowałeś się działalnością naszego koła to czas zacząć!


 
Festiwal Controllingu i Finansów jest bardzo ważnym projektem organizowanym przez nasze koło. Celem jest poszerzenie wiedzy studentów o praktyczne aspekty narzędzi wykorzystywanych w obszarze controllingu i finansów. Chcemy pokazać użyteczną stronę świata finansów i controllingu, oraz zwrócić uwagę, jak ważne jest poznanie praktycznego wykorzystania wiedzy ekonomicznej zdobytej w czasie studiów.
 
 
 
Sympozjum naukowo-integracyjne to wyjazd, podczas którego członkowie koła maja możliwość wysłuchania ciekawych prelekcji. Uzupełniają one naszą wiedzę teoretyczną zdobytą podczas zajęć o praktyczne doświadczenia praktyków gospodarczych i pracowników Katedry Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw. Celem wyjazdu jest również integracja członków koła i zacieśnienie współpracy z naszymi partnerami.

 

Nasze koło jest również współorganizatorem takich projektów jak Festiwal Odpowiedzialnego Biznesu oraz Konferencja Naukowa NAWNE.

Festiwal Odpowiedzialnego Biznesu to wydarzenie, które jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie tematyką Corporate Social Responsibility. Chcemy pokazać jak ważne jest rowijanie idei zrównoważonego rozwoju idącego w parze z rozwojem społeczeństwa zaangażowanego i przedsiębiorczego.

Konferencja Naukowa NAWNE – „Narzędzia analityczne w naukach ekonomicznych” to wspólny projekt Koła Naukowego Analizy Danych, Koła Naukowego Procesu Zarządzania oraz Koła Naukowego Controllingu i Finansów. Przedmiotem jest szeroko pojęta tematyka analizy danych w ekonomii i zastosowania narzędzi analitycznych w zarządzaniu.


 
  Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych projektach!
 
comments powered by Disqus
Partnerzy